KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14897367
nr 1489 7367
Oljemålningar
ett par. Signerade, Tanzania. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 61x59-61x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:41:15
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr